Spolupracujeme

BannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBanner

Historie školy

Přehled vedoucích pracovníků a ředitelů školy

1. 9. 1948 – 15. 9. 1953 Šmejc Jaroslav
16. 9. 1953 – 22. 10. 1955 Horák Jan
5. 9. 1955 – 31. 3. 1972 Vejmelka Josef
1. 4. 1972 – 5. 10. 1979 Lang František
6. 10. 1979 – 31. 3. 1990 PhDr. Nechvátal Milan
1. 7. 1990 – 8. 4. 2008 Ing. Paul Jaroslav
1. 8. 2008 – dosud Mgr. Váca Josef