Spolupracujeme

BannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBanner

Sportovní vyžití

Sportovní den - Rakousko 10.6.2010

sd04Žáci naší školy opět přijali pozvání partnerské školy LBS Neunkirchen a zúčastnili se sportovního dne učňů v rakouském městě Sankt Pöltnu. Tentokrát nám byl umožněn start pouze v atletickém trojboji / běh na 60metrů, skok do dálky z místa, hod raketou / a ve štafetě na 8x60metrů.

Po domluvě s partnerskou školou jsme ještě vytvořili smíšené družstvo pro štafetový běh. I když se na závody vydalo jen 14 žáků, byli velice úspěšní a za vzornou reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme k získání medailí.

Umístění žáků:
Štafetový běh – 3. místo
Štafetový běh smíšené družstvo – 11. místo
Jednotlivci v atletickém trojboji v obou věkových kategoriích / výherce 1. místa získal 259 bodů / :