Spolupracujeme

BannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBanner

Sportovní vyžití

Sportovní utkání

Dne 21. září 2010 se 16 žáků prvních ročníků zúčastnilo okresního finále v kopané. Sehráli celkem dva zápasy. První se ZŠ Rošického, která nás porazila 3:0, druhý se ZŠ Seifertova, se kterou jsme hráli vyrovnaný zápas a o naší prohře rozhodly až penalty (6:5). Celkově jsme obsadili 8. místo.

Ve středu 22. září 2010 se na atletickém stadionu Na Stoupách konalo okresní finále v atletice tzv. „Corny pohár“. Naši školu reprezentovalo 10 žáků v 7 disciplínách (běh na 100m, 400m, 1500m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta). Družstvo se umístilo na 5. místě se ziskem 6984 bodů (vítězná škola 7867 bodů). Za zmínku stojí 1. místo Michala Beránka (EA2) ve skoku vysokém (176 cm) a velmi pěkné 4. místo Štěpána Diviaka (MO1) v běhu na 400 m (57,73 s).

20. 10. 2010 uspořádala SŠOS okresní finále ve stolním tenise. Naše škola vyslala do bojů o umístění 2 čtyřčlenná družstva. Přestože nám los příliš nepřál, neboť jsme měli ve skupině pozdějšího celkového vítěze, dosáhli jsme nakonec na bramborovou medaili.

V pondělí 22. 11. 2010 sehrálo 15 žáků prvních a druhých ročníků kvalifikační utkání ve florbalu. Naším soupeřem v boji o postup do osmičlenné finálové skupiny byla SOŠ Farmeko. Po 20 minutových poločasech jsme zvítězili 7:3 a ve čtvrtek 25. 11. 2010 hrajeme okresní finále!

atletika_1small atletika_2small florbalkvalifikace1small florbalkvalifikace2small florbalkvalifikace3small florbalkvalifikace4small fotbal1small pa200061small pa200061small